Yhteystiedot NASTOLA


Käynti- ja postiosoite

Tatartie 2

15560 Nastola

 

Päiväkodin lähijohtaja
Elina Eerola
050 357 2548

elina.eerola@peikkometsa.fi

 

Peikkometsän varhaiskasvatusjohtaja

Hanna Hirvonen

045 692 0027

hanna.hirvonen@peikkometsa.fi

 

PEIKKOMETSÄ

 

Sammalvuori (3-6v.)
045 105 0858
sammalvuori@peikkometsa.fi

 

Usvalaakso (3-5v.)

045 698 7070
usvalaakso@peikkometsa.fi

 

Naavapesä (alle 3v.)

050 323 4435

naavapesa@peikkometsa.fi

 

PIKKU-PEIKKIS

 

Lintukoto (alle 3v.)
045 216 7220

lintukoto@peikkometsa.fi

Peikontupa (alle 3v.)
050 547 8949
peikontupa@peikkometsa.fi

Laskutustiedot 

 

Verkkolasku

Peikkometsän Liikuntapäiväkoti Nastola Oy

Y-Tunnus: 2755358-8

Verkkolaskuosoite: 003727553588
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126

 

Paperilasku

Peikkometsän Liikuntapäiväkoti Nastola Oy

27553588

PL 100
80020 Kollektor Scan

 

Huomioittehan, että:
Sarjanumeron tulee olla mukana jokaisen laskun osoitekentässä, ei vain kuoressa.
Käytättehän tekstin värinä vain mustaa.
Lähetättehän skannaukseen vain laskuja liitteineen.
Ettehän käytä niittejä.

 

Sähköposti

PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella:

invoice-27553588@kollektor.fi


SIJAINTIMME

Google Maps content is not displayed due to your current cookie settings. Click on the cookie policy (functional) to agree to the Google Maps cookie policy and view the content. You can find out more about this in the Google Maps privacy policy.

Ota yhteyttä


Viestisi menee tätä kautta päiväkodin varhaiskasvatusjohtaja Hanna Hirvoselle

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.