Yhteystiedot


Käynti- ja postiosoite

Tatartie 2

15560 Nastola

 

Päiväkodin johtaja

Hanna Hirvonen

045 692 00 27

hanna.hirvonen@peikkometsa.fi

 

Varajohtaja
Susanna Liikanen
045 105 08 58
susanna.liikanen@peikkometsa.fi

 

Sammalvuori (3-6v.)
045 105 08 58
sammalvuori@peikkometsa.fi

 

Usvalaakso (3-5v.)

045 698 70 70
usvalaakso@peikkometsa.fi

 

Lintukoto (alle 3v.)
045 216 7220
lintukoto@peikkometsa.fi


Peikontupa (alle 3v.)
050 547 8949
peikontupa@peikkometsa.fi

 

Laskutustiedot

 

Verkkolasku

Nimi: Peikkometsän Liikuntapäiväkoti Oy

Y-Tunnus: 2755358-8

OVT: 0037257184492621
Operaattori: Basware BAWCFI22

 

Paperilasku

Peikkometsän Liikuntapäiväkoti Oy

++26217++

PL 497

00026 BASWARE

 


SIJAINTIMME


Ota yhteyttä


Viestisi menee tätä kautta päiväkodin johtajalle Hannalle.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.