Yhteystiedot


Käynti- ja postiosoite

Tatartie 2

15560 Nastola

 

Päiväkodin johtaja

Hanna Hirvonen

045 692 0027

hanna.hirvonen@peikkometsa.fi

 

Päiväkodin varajohtaja
Susanna Liikanen
045 105 0858
susanna.liikanen@peikkometsa.fi

 

PEIKKOMETSÄ

 

Sammalvuori (3-6v.)
045 105 0858
sammalvuori@peikkometsa.fi

 

Usvalaakso (3-5v.)

045 698 7070
usvalaakso@peikkometsa.fi

 

Naavapesä (alle 3v.)

050 323 4435

naavapesa@peikkometsa.fi

 

PIKKU-PEIKKIS

 

Lintukoto (alle 3v.)
045 216 7220

lintukoto@peikkometsa.fi

Peikontupa (alle 3v.)
050 547 8949
peikontupa@peikkometsa.fi

Laskutustiedot

 

Verkkolasku

Nimi: Peikkometsän Liikuntapäiväkoti Oy

Y-Tunnus: 2755358-8

OVT: 003727553588
Operaattori: Basware BAWCFI22

 

Paperilasku

Peikkometsän Liikuntapäiväkoti Oy

++26217++

PL 497

00026 BASWARE


SIJAINTIMME


Ota yhteyttä


Viestisi menee tätä kautta päiväkodin johtajalle Hannalle.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.